19801 |
2020-11-08 |
Шыгельдзіеў Аляксандр |
м |
|
|
|
Менск, Першамайскі |
|
|
|
19802 |
2020-11-08 |
Шыдлоўскі Уладзімір |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
19803 |
2020-11-08 |
Шыкло Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Фрунзенскі |
8 сут. |
|
|
19804 |
2020-11-08 |
Шыпшур Любоў |
ж |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
|
19805 |
2020-11-08 |
Шырокі Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Жодзіна |
15 сут. |
|
|
19806 |
2020-11-08 |
Шляхценка Пётр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
19807 |
2020-11-08 |
Шнеерсан Марыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Савецкі |
8 сут. |
|
|
19808 |
2020-11-08 |
Шубенька Сяргей |
м |
|
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
19809 |
2020-11-08 |
Шабалін Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2021-02-15 |
Асіпчык Анастасія |
Менск, Заводзкі |
|
20 б.в. 580,00 руб. |
|
19810 |
2020-11-08 |
Гарбанаў Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
19811 |
2020-11-08 |
Храмянкоў Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
Дзеравянка Таццяна |
Барысаў, раённы |
9 сут. |
|
|
19812 |
2020-11-08 |
Тысецкі Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Барсава В.П. |
Барысаў, раённы |
10 сут. |
|
Судзілі ў ІЧУ Жодзіна. |
19813 |
2020-11-08 |
Райская-Шабаліна Наталля |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Стрэж Эмілія |
Лагойск, раённы |
|
7 б.в. 189,00 руб. |
|
19814 |
2020-11-08 |
Макарэвіч-Йоўчэва Кацярына |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Чэраповіч |
Менск, Першамайскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
19815 |
2020-11-08 |
Насцюк Вячаслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Крывела Дзмітрый |
Барысаў, раённы |
10 сут. |
|
Судзілі ў ІЧУ Жодзіна. |
19816 |
2020-11-08 |
Бакун Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
19817 |
2020-11-08 |
Канявега Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
13 сут. |
|
|
19818 |
2020-11-08 |
Яшчанка Алена |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
|
19819 |
2020-11-07 |
Аракелян Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
15 сут. |
|
|
19820 |
2020-11-07 |
Рытаў-Ключэня Ілля |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
Суд па скайпе, Да суда ў ІЧУ |