1721 |
2024-02-15 |
Гілевіч Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-15 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
1722 |
2024-02-15 |
Тарабаш Яўген Антонавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-15 |
Жэрко Т. І. |
Ляхавічы |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
1723 |
2024-02-15 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-15 |
|
Віцебск, раённы |
5 сут. |
|
|
1724 |
2024-02-15 |
Грамадзянін Л |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-15 |
|
Менск, Ленінскі |
14 сут. |
|
|
1725 |
2024-02-14 |
Цялегіна Вольга Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1726 |
2024-02-14 |
Кошля Дыяна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1727 |
2024-02-14 |
Сокал Марына Міхайлаўна |
ж |
|
2024-02-14 |
Лобан Н.А. |
Ліда, раённы |
|
|
24.15-2 |
1728 |
2024-02-14 |
Сокал Марына Міхайлаўна |
ж |
|
2024-02-14 |
Лобан Н.А. |
Ліда, раённы |
|
|
24.15-2 |
1729 |
2024-02-14 |
Ямшарук Ірына Тадэвушаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Пазняк В. В. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1730 |
2024-02-14 |
Коўган Андрэй Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
1731 |
2024-02-14 |
Петруковіч Дзяніс Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
1732 |
2024-02-14 |
Паўловіч Ганна Антонаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1733 |
2024-02-14 |
Антоненка Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Іванова С. П. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1734 |
2024-02-14 |
Савіцкая Сняжана Сцяпанаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Каваленка Л. Г. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
1735 |
2024-02-14 |
Раманюга Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1736 |
2024-02-14 |
Гаркалюк Анатоль Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1737 |
2024-02-14 |
Дацкевіч Мацвей Генадзевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-14 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1738 |
2024-02-14 |
Віткоўскі Ігар Браніслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
15 сут. |
|
|
1739 |
2024-02-14 |
Ганчароў Уладзімір Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1740 |
2024-02-14 |
Кузняцова Анжэла Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-14 |
Ланцэвіч С. М. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|