5741 |
2023-03-20 |
Масензава Наталля Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Скорын К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5742 |
2023-03-20 |
Яроменка Вікторыя Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Скорын К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5743 |
2023-03-20 |
Самкоў Дзяніс Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Нициевская Е. С. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
5744 |
2023-03-20 |
Сідоркін Дзмітрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
5745 |
2023-03-20 |
Кахновіч Крысціна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
5746 |
2023-03-20 |
Васілюк Арцём Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5747 |
2023-03-20 |
Драздоў Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5748 |
2023-03-17 |
Школьнікаў Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-17 |
Кохава І. В. |
Ворша |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111096 |
5749 |
2023-03-17 |
Міронаў Ілля |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
|
Гомель, раённы |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111121 |
5750 |
2023-03-17 |
Шамкін Алег |
м |
|
|
|
Гомель, раённы |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111121 |
5751 |
2023-03-17 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5752 |
2023-03-17 |
Грамадзянка В |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
5753 |
2023-03-17 |
Грамадзянка Ш |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
5754 |
2023-03-17 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
|
Ворша, раённы |
15 сут. |
|
|
5755 |
2023-03-17 |
Левы Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
Стасевіч Н. У. |
Іванава, раённы |
15 сут. |
|
|
5756 |
2023-03-17 |
Лёсік Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
Бальшакова А. В. |
Пружаны |
|
|
|
5757 |
2023-03-17 |
Смалярова Ірына Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
Шайкова Д. А. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
5758 |
2023-03-17 |
Балясаў Уладзімір Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
Андрушэнка А. А. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5759 |
2023-03-17 |
Балясава Марыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-17 |
Андрушэнка А. А. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5760 |
2023-03-17 |
Катовіч Сяргей Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-17 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
10 сут. |
|
|