5441 |
2023-04-07 |
Майсеенка Надзея Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
6 сут. |
|
|
5442 |
2023-04-07 |
Ненахаў Аляксандр Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5443 |
2023-04-07 |
Піткевіч Артур Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5444 |
2023-04-07 |
Пазняк Алег Антонавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда |
5 сут. |
|
|
5445 |
2023-04-07 |
Раўчакоў Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда |
10 сут. |
|
|
5446 |
2023-04-07 |
Раманаў Арцём Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
5447 |
2023-04-07 |
Свірыдаў Андрэй Валер'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-07 |
Несцярэўская Т. С. |
Валожын, раённы |
|
|
|
5448 |
2023-04-07 |
Сікорскі Уладзімір Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Бабыроў В. С. |
Рэчыца, раённы |
5 сут. |
|
|
5449 |
2023-04-07 |
Саснін Мікіта Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
6 сут. |
|
|
5450 |
2023-04-07 |
Спецанаў Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
10 сут. |
|
|
5451 |
2023-04-07 |
Хаменка Дзяніс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Алянцэвіч В. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
5452 |
2023-04-07 |
Шкілюк Віталь Генадзевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-07 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
5453 |
2023-04-07 |
Шчарбіна Яўген Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
13 сут. |
|
|
5454 |
2023-04-07 |
Шчуко Васіль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-07 |
Зубеня М.М. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
5455 |
2023-04-06 |
Раманаў Арцём |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111340 |
5456 |
2023-04-06 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111340 |
5457 |
2023-04-06 |
Грамадзянін Б |
м |
|
|
|
Гомель, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111340 |
5458 |
2023-04-06 |
Берашэвіч Сяргей Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-06 |
Хаткевіч Ю. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
5459 |
2023-04-06 |
Загарулька Алена Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-06 |
Азаранка А. В. |
Клімавічы |
|
|
|
5460 |
2023-04-06 |
Зюзеў Даніл Уладзіміравіч |
м |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10), 19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-06 |
Кміта Н. А. |
Баранавічы |
|
|
|