2741 |
2023-12-06 |
Восіпаў Дзяніс Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Паўлечка А. В. |
Баранавічы, раённы |
10 сут. |
|
|
2742 |
2023-12-06 |
Камар Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2743 |
2023-12-06 |
Арцёменка Арцём Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2744 |
2023-12-06 |
Кобец Аляксей Эдуардавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
7 сут. |
|
|
2745 |
2023-12-06 |
Антонава Ірына Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-06 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2746 |
2023-12-06 |
Драчук Юрый Генадзевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-06 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2747 |
2023-12-06 |
Студэнт Дзмітрый Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-06 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2748 |
2023-12-06 |
Лайкоўскі Міхаіл Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2749 |
2023-12-06 |
Фралоў Уладзімір Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Свірыдаў І. С. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2750 |
2023-12-06 |
Журава Ніна Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
https://spring96.org/be/news/113743 |
2751 |
2023-12-06 |
Гарадніцкі Валянцін Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Волчак І. М. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
2752 |
2023-12-06 |
Петруковіч Анастасія Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
2753 |
2023-12-06 |
Касцова Марыя Арсеньеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-06 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
2754 |
2023-12-05 |
Малашук Анастасія |
м |
|
|
|
Менск |
5 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/113495 |
2755 |
2023-12-05 |
Кедыш Аляксей |
м |
|
|
|
Менск |
5 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/113495 |
2756 |
2023-12-05 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113495 |
2757 |
2023-12-05 |
Качаткоў Сяргей Георгіевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-05 |
Барэйка Д. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2758 |
2023-12-05 |
Валынец Уладзімір Пятровіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-05 |
Барэйка Д. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2759 |
2023-12-05 |
Дземчанка Аляксандр Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-05 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2760 |
2023-12-05 |
Паўэктавас Ала Мікалаеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-05 |
Барэйка Д. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|