4621 |
2023-06-09 |
Угніч Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-09 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
4622 |
2023-06-09 |
Нямчанка Вольга Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-09 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
10 б.в. 370,00 руб. |
|
4623 |
2023-06-09 |
Мякота Віктар Браніслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-09 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
4624 |
2023-06-09 |
Крываносава Крысціна Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-09 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
4625 |
2023-06-09 |
Крыўко Мікіта Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-09 |
Мурашка Е. Н. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
4626 |
2023-06-09 |
Каласоўскі Алег Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-09 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
4627 |
2023-06-09 |
Кутузава Вікторыя Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-12 |
Палулех Т. Ф. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
4628 |
2023-06-08 |
Грамадзянін А |
м |
|
2023-06-08 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
4629 |
2023-06-08 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/111917 |
4630 |
2023-06-08 |
Грамадзянін К |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-06-08 |
|
Жабінка, раённы |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
4631 |
2023-06-08 |
Ратайка Арцём Уладзіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
4632 |
2023-06-08 |
Мурзіч Дзмітрый Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
4633 |
2023-06-08 |
Новікаў Арцём Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
|
4634 |
2023-06-08 |
Жульеў Ігар Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
4635 |
2023-06-08 |
Грузінаў Мікіта Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
4636 |
2023-06-08 |
Казубаў Ігар Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Ранько Е. Л. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
4637 |
2023-06-08 |
Салдаценка Сяргей Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
4638 |
2023-06-08 |
Чарны Павел Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Шут Ю. С. |
Менск, Ленінскі |
11 сут. |
|
|
4639 |
2023-06-08 |
Свідзерскі Адам Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Латышоў А. А. |
Крычаў |
|
|
|
4640 |
2023-06-08 |
Станішэўскі Андрэй Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-08 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|