16841 |
2020-11-22 |
Гарошкава Дар'я |
ж |
|
|
|
Менск, Партызанскі |
|
|
|
16842 |
2020-11-22 |
Грэшчэня Павал |
м |
|
|
|
Менск, раённы |
|
|
|
16843 |
2020-11-22 |
Грыневіч Наталля |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
12 сут. |
|
|
16844 |
2020-11-22 |
Грынчык Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
14 сут. |
|
|
16845 |
2020-11-22 |
Гулевіч Паліна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
16846 |
2020-11-22 |
Дайнэка Аляксандр |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16847 |
2020-11-22 |
Дацкевіч Віктар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
16848 |
2020-11-22 |
Дзем'яненка Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-23 |
Петраш Аляксандр |
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
16849 |
2020-11-22 |
Дзянісаў Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-24 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
16850 |
2020-11-22 |
Дабравольскі Іван |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
16851 |
2020-11-22 |
Дарафеевіч Андрэй |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16852 |
2020-11-22 |
Дарашкевіч Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Заводзкі |
15 сут. |
|
|
16853 |
2020-11-22 |
Дралаў Ігар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
16854 |
2020-11-22 |
Дрэвятнікаў Юры |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
|
16855 |
2020-11-22 |
Дрыжынскі Эдуард |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Бандарэнка Сьвятлана |
Менск, Маскоўскі |
14 сут. |
|
|
16856 |
2020-11-22 |
Яльніцкі Вячаслаў |
м |
|
|
|
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
16857 |
2020-11-22 |
Яршова Алякандра |
ж |
|
|
|
Менск, Першамайскі |
|
|
Адпусцілі. |
16858 |
2020-11-22 |
Есіс Ганна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
12 сут. |
|
|
16859 |
2020-11-22 |
Жылінскі Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Жывіца Алена |
Менск, Кастрычніцкі |
13 сут. |
|
|
16860 |
2020-11-22 |
Жылко Аляксандр |
м |
|
|
|
Менск, Першамайскі |
|
|
Адпусцілі. |