4701 |
2023-06-02 |
Стальмашэўская Аксана Генадзьеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-02 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
4702 |
2023-06-02 |
Дарафееў Андрэй Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
13 сут. |
|
|
4703 |
2023-06-02 |
Шаўцоў Аляксандр Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-02 |
|
Полацак, раённы |
|
|
|
4704 |
2023-06-02 |
Антух Пётр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Карытка А. В. |
Паставы, раённы |
|
|
|
4705 |
2023-06-02 |
Дубава Крысціна Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4706 |
2023-06-02 |
Нікіценка Вольга Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Скорын К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
10 б.в. 370,00 руб. |
|
4707 |
2023-06-02 |
Варганаў Валерый Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Карпенка Г. І. |
Гомель |
15 сут. |
|
|
4708 |
2023-06-02 |
Пуцілоўскі Уладзімір Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Гетьман А. В. |
Гародня |
|
|
|
4709 |
2023-06-02 |
Аляксеева Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Сёмуха С. М. |
Гародня |
|
|
|
4710 |
2023-06-02 |
Лішык Ірына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Сёмуха С. М. |
Гародня |
|
|
|
4711 |
2023-06-02 |
Стасева Таццяна Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Мурашка Е. Н. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
4712 |
2023-06-02 |
Жалняровіч Яўген Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-02 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
4713 |
2023-06-02 |
Лейчанка Інэса Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Шуцько Л. Г. |
Менск |
|
|
|
4714 |
2023-06-02 |
Пунцік Андрэй Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-02 |
Тарасік Н.У. |
Чэрвень, раённы |
|
|
|
4715 |
2023-06-02 |
Беладзед Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-02 |
Карсюк Д. С. |
Менск |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112090 |
4716 |
2023-06-01 |
Тычынскі Уладзімір |
м |
|
|
|
Магілёў |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111853 |
4717 |
2023-06-01 |
Шаўцоў Аляксандр |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-01 |
|
Полацак, раённы |
30 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111853 |
4718 |
2023-06-01 |
Бузук Яўген |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111853 |
4719 |
2023-06-01 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Гародня |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4720 |
2023-06-01 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Берасьце, Маскоўскі |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|