741 |
2024-04-18 |
Ранскі Уладзімір Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
742 |
2024-04-18 |
Палівода Раіса Барысаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
743 |
2024-04-18 |
Пырх Дзяніс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
744 |
2024-04-18 |
Любчук Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
745 |
2024-04-18 |
Дзергачоў Арцём Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
746 |
2024-04-18 |
Шчотка Дар'я Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
747 |
2024-04-18 |
Склеповіч Ніна Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
748 |
2024-04-18 |
Амельянчук Ігар Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
749 |
2024-04-18 |
Грыневіч Барыс Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Кляўжыц Е. Ф. |
Лунінец |
|
|
|
750 |
2024-04-18 |
Івашкевіч Вадзім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Васілеўскі С. В. |
Пухавічы, раённы |
|
|
|
751 |
2024-04-18 |
Кугаева Тамара Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
752 |
2024-04-18 |
Гвоздзеў Віталь Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Ранько Е. Л. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
753 |
2024-04-18 |
Вайдашэвіч Андрэй Эдмундавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Калінічэнка С. В. |
Браслаў, Браслаўскі |
|
|
|
754 |
2024-04-18 |
Лепешаў Яўген Русланавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Ранько Е. Л. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
755 |
2024-04-18 |
Папко Жанна Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Жытко І. А. |
Пружаны |
|
|
|
756 |
2024-04-18 |
Петрашэнка Андрэй Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
757 |
2024-04-18 |
Саламадзін Руслан Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-18 |
Бабко Л. П. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
758 |
2024-04-18 |
Драбышэўскі Павел Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Застаўнецкая Т.Н. |
Гомель, раённы |
|
|
|
759 |
2024-04-18 |
Яўсеенка Віктар Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-18 |
Краўцова А. В. |
Магілёў |
|
|
|
760 |
2024-04-17 |
Шабуня Алена Аляксееўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-17 |
Іванова С. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|