3461 |
2023-10-20 |
Варановіч Валянцін Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Пятрова А. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3462 |
2023-10-20 |
Свіло Вікторыя Эдуардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Лабар С.В. |
Астравец |
|
|
|
3463 |
2023-10-20 |
Токараў Вячаслаў Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Брэган Е. А. |
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
3464 |
2023-10-20 |
Мікліс Алеся Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Лабар С.В. |
Астравец |
|
|
|
3465 |
2023-10-20 |
Кушнярэвіч Яўген Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Клімовіч І. С. |
Пінск |
|
|
|
3466 |
2023-10-20 |
Грэсь Таццяна Стэфанаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Пазняк В. В. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
3467 |
2023-10-20 |
Смогур Ірына Леанардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Пазняк В. В. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
3468 |
2023-10-20 |
Шырынга Аксана Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Талашка Н.З. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
3469 |
2023-10-20 |
Паленская Вольга Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
3470 |
2023-10-20 |
Братчэня Вольга Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-20 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
3471 |
2023-10-20 |
Яўціхаў Аляксандр |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3472 |
2023-10-20 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Ліда, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3473 |
2023-10-20 |
Грамадзянка А |
ж |
|
|
|
Берасьце |
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3474 |
2023-10-20 |
Шостак Юлія |
ж |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3475 |
2023-10-20 |
Душэўскі Аляксандр |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3476 |
2023-10-20 |
Кашкура Вадзім |
м |
|
|
|
Магілёў |
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3477 |
2023-10-20 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113120 |
3478 |
2023-10-19 |
Грамадзянін К |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-10-19 |
|
Жабінка, раённы |
10 сут. |
|
|
3479 |
2023-10-19 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-16 |
|
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
3480 |
2023-10-19 |
Грамадзянін Л |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-19 |
|
Астравец |
15 сут. |
|
|