20001 |
2020-11-04 |
Люкевіч Данііл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
Шабуня Вікторыя |
Менск, Цэнтральны |
10 сут. |
|
Музыкант. |
20002 |
2020-11-04 |
Сердзюкоў А.В. |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2020-11-06 |
Шаўцоў Віктар |
Менск, раённы |
15 сут. |
|
|
20003 |
2020-11-04 |
Шушкевіч Станіслаў (малодшы) |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
10 сут. |
|
За рэпосты ў сацыяльных сетках |
20004 |
2020-11-04 |
Петуноў Цімафей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
|
|
Смаргонь |
|
|
Грамадзянін Літвы. |
20005 |
2020-11-04 |
Манчак Рыма |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-06 |
Пятрова Людміла |
Смаргонь, раённы |
2 сут. |
|
|
20006 |
2020-11-04 |
Берднікаў Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20007 |
2020-11-04 |
Галянтава Марыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20008 |
2020-11-04 |
Камянецкі Мікіта |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-06 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
20009 |
2020-11-04 |
Карабейка Іван |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
20010 |
2020-11-04 |
Лапіцкі Віталь |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20011 |
2020-11-04 |
Суладзэ Ціматэ |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20012 |
2020-11-04 |
Стэфановіч Аліна Сяргееўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
11 сут. |
|
|
20013 |
2020-11-04 |
Айворы А.І. |
|
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-18 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
|
25 б.в. 675,00 руб. |
|
20014 |
2020-11-04 |
Церлюкевіч Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20015 |
2020-11-04 |
Шэлег Антон |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2020-12-15 |
Шаўцоў Віктар |
Менск, раённы |
|
10 б.в. 270,00 руб. |
|
20016 |
2020-11-04 |
Аўсеенка Дзяніс |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20017 |
2020-11-04 |
Гадоўнікаў Аляксандр |
м |
|
|
|
|
|
|
Адпусцілі. |
20018 |
2020-11-04 |
Корзун Максім |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20019 |
2020-11-04 |
Кузьміч Яўген |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-05 |
|
Менск, Першамайскі |
5 сут. |
|
|
20020 |
2020-11-04 |
Кульшча Вікторыя |
ж |
|
|
|
|
|
|
|