5701 |
2023-03-21 |
Каралькоў Дзмітрый Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5702 |
2023-03-21 |
Герман Алена Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5703 |
2023-03-21 |
Шарабайка Алена Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-21 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5704 |
2023-03-21 |
Крыўко Таццяна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5705 |
2023-03-21 |
Гінько Людміла Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-21 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5706 |
2023-03-21 |
Мурашка Наталля Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Марцулевіч Я. С. |
Полацак, раённы |
|
|
|
5707 |
2023-03-21 |
Жалняровіч Сяргей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Елавая Е. М. |
Віцебск |
|
|
|
5708 |
2023-03-21 |
Кацапаў Алег Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5709 |
2023-03-21 |
Анісавец Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.12 КаАП - «Незаконны выраб і/або распаўсюджванне методык або іншых матэрыялаў аб спосабах вырабу выбуховых прылад і выбуховых рэчываў» |
2023-03-21 |
Баль Ж. М. |
Гомель, раённы |
|
|
|
5710 |
2023-03-21 |
Цыцараў Валерый Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
5711 |
2023-03-21 |
Змушко Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
5712 |
2023-03-21 |
Шышко Сяргей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Град А. Д. |
Лельчыцы |
|
|
|
5713 |
2023-03-21 |
Грамовіч Уладзіслаў Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Новікава В. П. |
Мазыр |
|
|
|
5714 |
2023-03-21 |
Пракошына Людміла Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
5715 |
2023-03-21 |
Макаранка Павел Аркадзьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Федчук Т. І. |
Дзяржынск, раённы |
|
|
|
5716 |
2023-03-21 |
Грыгор'еў Генадзь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-21 |
Прохараў С. С. |
Крычаў |
|
|
|
5717 |
2023-03-20 |
Грамадзянін А |
|
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
|
Віцебск |
|
|
|
5718 |
2023-03-20 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
|
Гомель, Савецкі |
15 сут. |
|
|
5719 |
2023-03-20 |
Карэцкі Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-20 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
5 сут. |
|
|
5720 |
2023-03-20 |
Каральчанка Ірына Эдуардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-20 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|