1621 |
2024-02-21 |
Дэцук Валерыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1622 |
2024-02-20 |
Ігнаценка Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1623 |
2024-02-20 |
Радзеюк Мікалай Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
1624 |
2024-02-20 |
Станіславаў Міхаіл Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1625 |
2024-02-20 |
Міхалюк Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
1626 |
2024-02-20 |
Янковіч Максім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
10 сут. |
|
|
1627 |
2024-02-20 |
Грамадзянін Г |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-20 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
1628 |
2024-02-19 |
Шапавалава Галіна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1629 |
2024-02-19 |
Кот Наталля Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Емяльянавіч Т. В. |
Ашмяны |
|
|
|
1630 |
2024-02-19 |
Лінскі Руслан Леанідавіч |
м |
|
2024-02-19 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
23.34-1 |
1631 |
2024-02-19 |
Нурская Тамара Канстанцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
1632 |
2024-02-19 |
Лапкоўская Таццяна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Каваленка Л. Г. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
1633 |
2024-02-19 |
Зюзькіна Анастасія Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Латышоў А. А. |
Крычаў |
|
|
|
1634 |
2024-02-19 |
Пятруць Эдуард Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Жук Л. К. |
Гародня |
|
|
|
1635 |
2024-02-19 |
Нікалаюк Анатоль Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1636 |
2024-02-19 |
Кавалевіч Дзмітрый Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Стасевіч Н.У. |
Драгічын |
|
|
|
1637 |
2024-02-19 |
Казлоўскі Дзмітрый Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Максімавіч Н. Ф. |
Паставы, раённы |
|
|
|
1638 |
2024-02-19 |
Кучма Раман Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Стасевіч Н.У. |
Драгічын |
|
|
|
1639 |
2024-02-19 |
Цягушаў Дзяніс Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1640 |
2024-02-19 |
Рагашчук Кацярына Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Мельнік Е. В. |
Пінск |
|
|
|