2541 |
2023-12-15 |
Неўшупа Ігар Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2542 |
2023-12-15 |
Сэй Святлана Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Жук Л.К. |
Гародня |
|
|
|
2543 |
2023-12-15 |
Лугоўскі Ігар Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2544 |
2023-12-15 |
Філіпаў Артур Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Баранава В. В. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
2545 |
2023-12-15 |
Пятроў Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Ерафееў Е. Н. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
2546 |
2023-12-15 |
Тарнаўскі Аляксей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2547 |
2023-12-15 |
Глушук Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2548 |
2023-12-15 |
Мельнікаў Вадзім Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2549 |
2023-12-15 |
Татура Яўген Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2550 |
2023-12-15 |
Мелехавец Віталь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Космач В. С. |
Ганцавічы |
15 сут. |
|
|
2551 |
2023-12-15 |
Гейц Раман Юр'евіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-12-15 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы, раённы |
15 сут. |
|
|
2552 |
2023-12-15 |
Вінакурава Алена Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2553 |
2023-12-15 |
Куц Андрэй Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
2554 |
2023-12-15 |
Канін Аляксей Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|
2555 |
2023-12-15 |
Пшонка Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
2556 |
2023-12-15 |
Тонкевіч Алег Зыгмундавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Свірыд Т.Н. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
2557 |
2023-12-15 |
Андронавіч Васіль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Кудласевіч Г. І. |
Іванава, раённы |
|
|
|
2558 |
2023-12-15 |
Заіка Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
2559 |
2023-12-15 |
Сырочев Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Кацапава С. М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
2560 |
2023-12-15 |
Мастыка Дзмітрый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-15 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|