2501 |
2023-12-18 |
Голуб Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
2502 |
2023-12-18 |
Янкавец Дзмітрый Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
2503 |
2023-12-18 |
Ашмяна Мечыслаў Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
2504 |
2023-12-18 |
Правальскі Уладзімір Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2505 |
2023-12-18 |
Сіняеўскі Сяргей Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Каліна С. І. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2506 |
2023-12-18 |
Сасноўскі Станіслаў Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
2507 |
2023-12-18 |
Краўцоў Іван Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2508 |
2023-12-18 |
Мойсейчык Юлія Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2509 |
2023-12-18 |
Асановіч Ірына Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2510 |
2023-12-18 |
Возмытель Генадзь Генадзьевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Іванова С. П. |
Наваполацак |
|
|
|
2511 |
2023-12-18 |
Груздзева Анастасія Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
2512 |
2023-12-18 |
Сяржант Іосіф Вікенцьевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-18 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
2513 |
2023-12-18 |
Енька Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2514 |
2023-12-18 |
Раманава Аксана Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2515 |
2023-12-18 |
Насуто Наталля Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2516 |
2023-12-18 |
Беняш Ганна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2517 |
2023-12-18 |
Буцько Вольга Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2518 |
2023-12-18 |
Ткач Вольга Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2519 |
2023-12-18 |
Іванішка Кацярына Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2520 |
2023-12-18 |
Шурпа Дзяніс Вадзімавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-18 |
Алянцэвіч В. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|