6161 |
2023-02-14 |
Нікановіч Ірына Авініраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-14 |
Ахметава А. М. |
Вілейка |
|
|
|
6162 |
2023-02-14 |
Гаманкоў Пётр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-14 |
Кацапава С. М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
6163 |
2023-02-13 |
Чыгрынаў Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Бродскі А. В. |
Слуцк, раённы |
|
|
|
6164 |
2023-02-13 |
Дамашык Дзмітрый Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
6165 |
2023-02-13 |
Савіцкі Уладзіслаў Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
6166 |
2023-02-13 |
Сідарэнка Міхаіл Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
6167 |
2023-02-13 |
Казырыцкі Дзмітрый Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Андрушэнка А. А. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
6168 |
2023-02-13 |
Данільчук Аляксей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
6169 |
2023-02-13 |
Прышчэп Ларыса Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
6170 |
2023-02-13 |
Рыжэвіч Святлана Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
6171 |
2023-02-13 |
Цеплавухаў Міхаіл Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Сівец І. І. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
6172 |
2023-02-13 |
Лявонава Ірына Валер'еўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-13 |
Шчэрба Ю. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
6173 |
2023-02-13 |
Лявонаў Леанід Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-13 |
Шчэрба Ю. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
6174 |
2023-02-13 |
Палякоў Максім Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
6175 |
2023-02-10 |
Клімовіч Мікалай |
м |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-02-10 |
Бачыла Андрэй |
Пінск |
|
111,00 руб. |
https://spring96.org/be/news/110754 |
6176 |
2023-02-10 |
Сідарэнка Міхаіл |
м |
|
2023-02-10 |
|
Берасьце, раённы |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110754 |
6177 |
2023-02-10 |
Каско Аляксандра |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Талашка Мікалай |
Ваўкавыск, раённы |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110877 |
6178 |
2023-02-10 |
Дзерыч Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Прыхожка Г.С. |
Камянец, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
6179 |
2023-02-10 |
Баранцаў Дзмітрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Мацкевіч А. А. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
6180 |
2023-02-10 |
Васіленка Наталля Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Кукліна Т. С. |
Верхнядзвінск |
|
|
|