1421 |
2024-03-05 |
Валадзько Вольга Анатольеўна |
ж |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2024-03-05 |
Лапко М. Ф. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
1422 |
2024-03-05 |
Жура Мікалай Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-05 |
Самасюк Л. Г. |
Наваградак, раённы |
5 сут. |
|
|
1423 |
2024-03-05 |
Васілеўскі Дзяніс Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
1424 |
2024-03-05 |
Сцяпанава Іна Альбертаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1425 |
2024-03-05 |
Палачанін Арцём Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Ленінскі |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|
1426 |
2024-03-05 |
Блізнюк Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
1427 |
2024-03-05 |
Бейня Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
1428 |
2024-03-05 |
Еўтуховіч Ірына Лявонцьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|
1429 |
2024-03-05 |
Бярозкіна Наталля Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Сілівестраў С. М. |
Шклоў, раённы |
|
|
|
1430 |
2024-03-05 |
Зарэцкі Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-05 |
Смірнова А. С. |
Чашнікі, Віцебскі |
15 сут. |
|
|
1431 |
2024-03-05 |
Пакатаева Тамара Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Драгуноў Н.А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
1432 |
2024-03-05 |
Мацапура Тамара Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
Гаўрыленка М. А. |
Брагін, раённы |
|
|
|
1433 |
2024-03-05 |
Шырэй Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2024-03-05 |
|
Менск, Фрунзенскі |
14 сут. |
|
|
1434 |
2024-03-05 |
Грамадзянка С |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-05 |
|
Наваградак, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
1435 |
2024-03-04 |
Баравік Алена Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-04 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1436 |
2024-03-04 |
Буко Андрэй Антонавіч |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2024-03-04 |
Табола А. Г. |
Шаркаўшчына, раённы |
|
|
|
1437 |
2024-03-04 |
Боханюк Дзмітрый Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-04 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
1438 |
2024-03-04 |
Шуман Таццяна Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-04 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|
1439 |
2024-03-04 |
Руднікоў Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-04 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
1440 |
2024-03-04 |
Грамадзянка Г |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-04 |
|
Ліда, раённы |
10 сут. |
|
|