5221 |
2023-04-21 |
Шаркова Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5222 |
2023-04-21 |
Шарох Анатоль Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5223 |
2023-04-21 |
Юркоў Павел Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
5224 |
2023-04-20 |
Валіеў Аляксандр Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
5 сут. |
|
|
5225 |
2023-04-20 |
Глінскі Юрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5226 |
2023-04-20 |
Дабрахотаў Юрый Аляксеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-20 |
Кацэр С. А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
5227 |
2023-04-20 |
Дулгеру Анастасія Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
5228 |
2023-04-20 |
Каранкевіч Данііл Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Кулік А. Д. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
5229 |
2023-04-20 |
Кулёнак Карына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
5230 |
2023-04-20 |
Малышэўскі Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Жытко І. А. |
Пружаны |
15 сут. |
|
|
5231 |
2023-04-20 |
Плыткевіч Сяргей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
5232 |
2023-04-20 |
Пазняк Анатоль Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Жукава Н.Ф. |
Паставы, раённы |
|
|
|
5233 |
2023-04-20 |
Серыкаў Міхаіл Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
5234 |
2023-04-20 |
Ступакоў Ігар Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
5235 |
2023-04-20 |
Тамашэвіч Максім Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-20 |
Кулік А. Д. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
5236 |
2023-04-20 |
Фамянок Канстанцін Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
5237 |
2023-04-19 |
Буднік Кацярына Валер'еўна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-19 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5238 |
2023-04-19 |
Грамадзянін Г |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
|
Верхнядзвінск |
10 сут. |
|
|
5239 |
2023-04-19 |
Жальнерас Антон Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Іглікаў І. І. |
Менск, раённы |
|
|
|
5240 |
2023-04-19 |
Кажапенька Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-19 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|