1241 |
2024-03-15 |
Завадскі Вячаслаў Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
1242 |
2024-03-15 |
Хальчэня Анатоль Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|
1243 |
2024-03-15 |
Грамовіч Дзмітрый Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-15 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1244 |
2024-03-15 |
Снягур Галіна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Раманоўская Е. М. |
Лельчыцы |
|
|
|
1245 |
2024-03-15 |
Казуноў Віталь Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-15 |
Шут Ю. С. |
Менск, Ленінскі |
|
|
https://spring96.org/be/news/114768 |
1246 |
2024-03-15 |
Гурок Сяргей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
1247 |
2024-03-15 |
Палятай Аляксей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Зінчук А. А. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
1248 |
2024-03-15 |
Вабішчэвіч Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1249 |
2024-03-15 |
Рашанок Міхаіл Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Сычова А. В. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
1250 |
2024-03-15 |
Цімашэнка Віталь Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1251 |
2024-03-15 |
Зайцаў Віктар Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
1252 |
2024-03-15 |
Пілігузава Наталля Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Сычова А. В. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
1253 |
2024-03-15 |
Усціменка Арцём Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1254 |
2024-03-15 |
Рудзько Максім Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
|
1255 |
2024-03-15 |
Шырэнт Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-15 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1256 |
2024-03-15 |
Кузьміна Аксана Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-15 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1257 |
2024-03-14 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/114739 |
1258 |
2024-03-14 |
Копаць Сяргей |
м |
|
|
|
Ліда, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/114739 |
1259 |
2024-03-14 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/114739 |
1260 |
2024-03-14 |
Мурашка Віталь |
м |
|
2024-03-14 |
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/114739 |