1541 |
2024-02-26 |
Шкаленка Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
1542 |
2024-02-26 |
Разумава Вікторыя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Бабко Л. П. |
Магілёў |
|
|
|
1543 |
2024-02-26 |
Цацура Валянціна Іванаўна |
ж |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2024-02-26 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
1544 |
2024-02-26 |
Козыраў Канстанцін Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1545 |
2024-02-26 |
Дрынеўскі Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Чорная А. Л. |
Жыткавічы, раённы |
|
|
|
1546 |
2024-02-26 |
Сінкевіч Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
1547 |
2024-02-26 |
Белабокі Віталь Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1548 |
2024-02-26 |
Каташэвіч Сяргей Васільевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-26 |
Кавалевіч Д. І. |
Бяроза |
|
|
|
1549 |
2024-02-26 |
Стаюнічаў Канстанцін Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
1550 |
2024-02-26 |
Бурлевіч Іван Данілавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
1551 |
2024-02-26 |
Крыцкі Барыс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1552 |
2024-02-26 |
Шкіндэр Васіль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|
1553 |
2024-02-26 |
Судак Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|
1554 |
2024-02-26 |
Сінькевіч Генадзь Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Васілеўскі В. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1555 |
2024-02-26 |
Станкевіч Сяргей Мацвеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
1556 |
2024-02-26 |
Сабураў Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
1557 |
2024-02-26 |
Марозаў Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1558 |
2024-02-23 |
Гоман Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Бародзіч А. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
1559 |
2024-02-23 |
Русак Маргарыта Валер'еўна |
ж |
|
2024-02-23 |
Лобан Н.А. |
Ліда, раённы |
|
|
24.15-2 |
1560 |
2024-02-23 |
Люцко Юлія Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-23 |
Блоцкі Ю. М. |
Салігорск, раённы |
|
|
|