4481 |
2023-06-19 |
Якаўчык Вольга Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4482 |
2023-06-19 |
Харкевіч Вячаслаў Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
4483 |
2023-06-19 |
Павел Дайліда |
м |
|
|
|
Івацэвічы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111986 |
4484 |
2023-06-17 |
Кісялеўскі Максім |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
4485 |
2023-06-17 |
Кляпацкі Андрэй |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
4486 |
2023-06-17 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
4487 |
2023-06-17 |
Самасюк Юрый |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
4488 |
2023-06-16 |
Улан Рамуальд |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Багдановіч Д. В. |
Смаргонь, раённы |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111981 |
4489 |
2023-06-16 |
Казека Уладзімір |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
|
15 сут. |
|
|
4490 |
2023-06-16 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
Лёзна, раённы |
5 сут. |
|
|
4491 |
2023-06-16 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
3 сут. |
|
|
4492 |
2023-06-16 |
Раманоўскі Уладзіслаў Эдуардавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
4493 |
2023-06-16 |
Малахоўская Ала Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
4494 |
2023-06-16 |
Зелянеўскі Віктар Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Цыклінская М. П. |
Дуброўна |
|
|
|
4495 |
2023-06-16 |
Сеніковіч Аксана Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Мальцаў С. Н. |
Гомель, Чыгуначны |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
4496 |
2023-06-16 |
Дзям'янчык Наталля Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
4497 |
2023-06-16 |
Картузава Ала Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Кошкіна А. В. |
Добруш |
|
|
|
4498 |
2023-06-16 |
Жагун Валянцін Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Кошкіна А. В. |
Добруш |
|
|
|
4499 |
2023-06-16 |
Барсукоў Аляксей Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Сільчанка І. В. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
4500 |
2023-06-16 |
Кадол Андрэй Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-16 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|