19001 |
2020-11-08 |
Аліеў Раман |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
12 сут. |
|
|
19002 |
2020-11-08 |
Леанюк Ігар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
19003 |
2020-11-08 |
Запрудскі Яўген |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
13 сут. |
|
|
19004 |
2020-11-08 |
Далідовіч Ян |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
12 сут. |
|
|
19005 |
2020-11-08 |
Іскра Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Жывіца Алена |
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
19006 |
2020-11-08 |
Арэшына Анастасія |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ачалава А.В. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
19007 |
2020-11-08 |
Лазарчык Раман |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ярохіна Марыя |
Менск, Фрунзенскі |
14 сут. |
|
|
19008 |
2020-11-08 |
Тамашэвіч Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
|
Менск |
12 сут. |
|
|
19009 |
2020-11-08 |
Харошка Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
|
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
19010 |
2020-11-08 |
Пермінаў Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ярохіна Марыя |
Менск, Фрунзенскі |
14 сут. |
|
|
19011 |
2020-11-08 |
Ляпешкін Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
19012 |
2020-11-08 |
Купчынскі Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ачалава А.В. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
19013 |
2020-11-08 |
Жалток Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
19014 |
2020-11-08 |
Кавалёў Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
19015 |
2020-11-08 |
Сафронаў Валерый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|
19016 |
2020-11-08 |
Мураўёў Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Інчына Юля |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
19017 |
2020-11-08 |
Шапчыц Яўген |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Ярохіна Марыя |
Менск, Фрунзенскі |
15 сут. |
|
|
19018 |
2020-11-08 |
Запёкін Ягор |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
19019 |
2020-11-08 |
Качан Эдуард |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|
19020 |
2020-11-08 |
Чэмярко Алег |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
14 сут. |
|
|