5001 |
2023-05-05 |
Дзячэнка Андрэй Васільевіч |
м |
|
|
|
|
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23855 |
5002 |
2023-05-05 |
Ільін |
м |
|
|
|
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23855 |
5003 |
2023-05-05 |
Казак Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
10 сут. |
|
11.10.1983
https://t.me/spiski_okrestina/23855 |
5004 |
2023-05-05 |
Хацько Андрэй Віктаравіч |
м |
|
|
|
|
|
|
https://t.me/spiski_okrestina/23855 |
5005 |
2023-05-05 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
|
Жыткавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5006 |
2023-05-05 |
Грамадзянін Т |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
5007 |
2023-05-05 |
Грамадзянін Т |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
5008 |
2023-05-05 |
Грамадзянін А |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-05-05 |
|
Віцебск, раённы |
|
|
|
5009 |
2023-05-05 |
Грамадзянка Ж |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
3 сут. |
|
|
5010 |
2023-05-05 |
Грамадзянін А |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-05-05 |
|
Магілёў, Ленінскі |
7 сут. |
|
|
5011 |
2023-05-05 |
Сіліцкая Людміла Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
5012 |
2023-05-05 |
Жынко Канстанцін Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5013 |
2023-05-05 |
Давідовіч Юрый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
7 сут. |
|
|
5014 |
2023-05-05 |
Акінчыц Іван Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5015 |
2023-05-05 |
Галенка Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5016 |
2023-05-05 |
Халупка Андрэй Вадзімавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
5017 |
2023-05-05 |
Макей Ілья Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Паўлоўская І. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5018 |
2023-05-05 |
Заруцкі Юрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Жук В. С. |
Лунінец |
10 сут. |
|
|
5019 |
2023-05-05 |
Дзенісенка Анастасія Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-05-05 |
Вяршыніна Ю. Н. |
Ворша, раённы |
|
|
|
5020 |
2023-05-05 |
Салдаценка Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-05 |
Драгуноў Н.А. |
Ворша, раённы |
10 сут. |
|
|