1461 |
2024-03-01 |
Ісачанка Таццяна Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1462 |
2024-03-01 |
Гаваруха Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Маляўка М. Е. |
Гародня |
7 сут. |
|
|
1463 |
2024-03-01 |
Дарошка Аляксандр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Бальшакова А. В. |
Пружаны |
|
|
|
1464 |
2024-03-01 |
Мякенький Віктар Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
15 сут. |
|
|
1465 |
2024-03-01 |
Лупанаў Сяргей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Свірыдаў І. С. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
1466 |
2024-03-01 |
Клюіхін Яўген Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Літвінчык А. В. |
Баранавічы, раённы |
10 сут. |
|
|
1467 |
2024-03-01 |
Алёхін Валянцін Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
1468 |
2024-03-01 |
Ліпскі Вячаслаў Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|
1469 |
2024-03-01 |
Парыенка Павел Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
1470 |
2024-03-01 |
Дарошка Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Кулагіна А. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
1471 |
2024-03-01 |
Скварчэўскі Аляксей Іванавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
1472 |
2024-03-01 |
Манаенкаў Фёдар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
1473 |
2024-03-01 |
Бяспалаў Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
1474 |
2024-03-01 |
Перахрысцюк Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Воўк А. А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
1475 |
2024-03-01 |
Аўраменка Антон Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
1476 |
2024-03-01 |
Задзіран Андрэй Ігаравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
1477 |
2024-03-01 |
Буткевіч Павел Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1478 |
2024-03-01 |
Богуш Павел Віктаравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Мінчанка Н.У. |
Беразіно |
10 сут. |
|
|
1479 |
2024-03-01 |
Дудко Андрэй Аркадзьевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-03-01 |
Волк А.А. |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
1480 |
2024-03-01 |
Лапатка Ігар Юльянавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-01 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|