20041 |
2020-11-03 |
Петчанка Філіп |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-04 |
|
Менск |
12 сут. |
|
Музыка. |
20042 |
2020-11-03 |
Скрабкоў Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-04 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
20043 |
2020-11-03 |
Стаднік Вячаслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-04 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
20044 |
2020-11-03 |
Арцімовіч Іван |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-06 |
Шаціла Сяргей |
Менск, Савецкі |
7 сут. |
|
Музыка. |
20045 |
2020-11-03 |
Белік Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-06 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
7 сут. |
|
|
20046 |
2020-11-03 |
Кельін Уладзімір |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20047 |
2020-11-03 |
Козел Святаслаў |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20048 |
2020-11-03 |
Каско Марына |
ж |
|
|
|
|
|
|
|
20049 |
2020-11-03 |
Лісіца Марына |
ж |
|
|
|
|
|
|
|
20050 |
2020-11-03 |
Малафееў Антон |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20051 |
2020-11-03 |
Мядзведзеў Сяржук |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-06 |
|
Менск, Савецкі |
10 сут. |
|
Літаратар. |
20052 |
2020-11-02 |
Татарыцкі Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-03 |
Клімчук М.А. |
Менск, Ленінскі |
11 сут. |
|
|
20053 |
2020-11-02 |
Дробыш М.А. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-03 |
Чараповіч Сьвятлана |
Менск, Першамайскі |
8 сут. |
|
|
20054 |
2020-11-02 |
Шпілеўская Яна |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
Ліпневіч НН |
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
20055 |
2020-11-02 |
Башлакоў М.С. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-03 |
Чараповіч Сьвятлана |
Менск, Першамайскі |
8 сут. |
|
|
20056 |
2020-11-02 |
Салавей Станіслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
Мотыль Таццяна |
Менск, Маскоўскі |
15 сут. |
|
Пікет медыкаў |
20057 |
2020-11-02 |
Пракапенка А. А. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
Макарэвіч М.В. |
Менск, Партызанскі |
12 сут. |
|
|
20058 |
2020-11-02 |
Чэпікаў П.В. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
Макарэвіч М.В. |
Менск, Партызанскі |
13 сут. |
|
|
20059 |
2020-11-02 |
Мазур Вольга |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
|
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
20060 |
2020-11-02 |
Сцепаненка Даніла |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
Волк Аляксандр |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|