20081 |
2020-11-02 |
Войніч Аляксей |
м |
|
|
|
Менск, Савецкі |
|
|
Адпусцілі. |
20082 |
2020-11-02 |
Канаплюк Сяргей |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20083 |
2020-11-02 |
Карэлін Андрэй |
м |
23.5 ч.3 КаАП – «распаўсюд перыядычных друкаваных выданьняў без выходных дадзеных» (былы 22.9) |
|
|
Менск, Савецкі |
|
|
Грамадзянін РФ. Складзены пратакол, перададзены прадстаўнікам консульства. |
20084 |
2020-11-02 |
Клачко Алеся |
ж |
|
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
20085 |
2020-11-02 |
Стэфановіч Вольга |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
|
|
Менск, Маскоўскі |
|
|
Складзены пратакол, адпусцілі. |
20086 |
2020-11-02 |
Маркелава Ірына |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-12-02 |
Бандарэнка Сьвятлана |
Менск, Маскоўскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
20087 |
2020-11-02 |
Буката Андрэй |
м |
|
|
|
|
|
|
|
20088 |
2020-11-02 |
Аўсіевіч Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-03 |
|
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
20089 |
2020-11-02 |
Шык Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-03 |
|
Менск, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
20090 |
2020-11-02 |
Кіндрук Зміцер |
м |
|
|
|
Берасьце |
|
|
|
20091 |
2020-11-01 |
Дзмітрыеў Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
Дзядкова Натальля |
Менск, Партызанскі |
10 сут. |
|
Журналіст |
20092 |
2020-11-01 |
Лапенас Д.М. |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
12 сут. |
|
Сведкі: Танковіч, Сяляўка |
20093 |
2020-11-01 |
Макарэвіч С.В. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
Блізнюк Юлія |
Менск, Фрунзенскі |
15 сут. |
|
|
20094 |
2020-11-01 |
Зінчанка М.П. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-02 |
Трусевіч М.Л. |
|
10 сут. |
|
|
20095 |
2020-11-01 |
Рабенькі Е.А. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-02 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
8 сут. |
|
|
20096 |
2020-11-01 |
Сахарэвіч А.А. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34), 24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2020-11-02 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
9 сут. |
|
|
20097 |
2020-11-01 |
Глухоўскі Міхаіл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
|
Жодзіна |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
20098 |
2020-11-01 |
Багданава Н.Л. |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
Дзядкова Натальля |
Менск, Партызанскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
20099 |
2020-11-01 |
Клімовіч Арцём |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
|
Жодзіна |
|
10 б.в. 270,00 руб. |
|
20100 |
2020-11-01 |
Ламаносаў Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-02 |
|
Жодзіна |
|
10 б.в. 270,00 руб. |
|