401 |
2024-05-10 |
Грамадзянін Д |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-10 |
|
Ліда, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
402 |
2024-05-10 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-10 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
403 |
2024-05-10 |
Грамадзянін К |
м |
23.4 КаАП - «Несанкцыянаваны доступ да кампутарнай інфармацыі» |
2024-05-10 |
|
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
404 |
2024-05-10 |
Грамадзянін Р |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2024-05-10 |
|
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
405 |
2024-05-10 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-10 |
|
Ашмяны |
|
|
|
406 |
2024-05-10 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-10 |
|
Кобрын |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|
407 |
2024-05-08 |
Лемех Павел |
м |
|
|
|
Віцебск |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/115184 |
408 |
2024-05-08 |
Аўдзевіч Уладзімір Вацлававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Радзюк В. В. |
Іўе |
10 сут. |
|
|
409 |
2024-05-08 |
Гурчанка Ганна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
410 |
2024-05-08 |
Касьяновіч Алена Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Саўко Н.П. |
Масты |
|
|
|
411 |
2024-05-08 |
Быстрова Вольга Яўгенаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Прадун І. В. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
412 |
2024-05-08 |
Бандарчук Вячаслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Карнеявец Е. С. |
Ельск, раённы |
|
|
|
413 |
2024-05-08 |
Чэрнікава Вольга Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Валодзькін А. І. |
Сьветлагорск, раённы |
|
|
|
414 |
2024-05-08 |
Санюк Вячаслаў Уладзіміравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-08 |
Лапко М. Ф. |
Менск, Першамайскі |
3 сут. |
|
|
415 |
2024-05-08 |
Ярмак Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
416 |
2024-05-08 |
Бабураў Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Разумовіч Д. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
417 |
2024-05-08 |
Акакіеў Аляксандр Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Прадун І. В. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
418 |
2024-05-08 |
Кошалеў Максім Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Бруцкая-Сцемпкоўская Т.Г. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
419 |
2024-05-08 |
Мацко Уладзімір Лявонцьевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-08 |
Шутко А. А. |
Мядзель |
|
|
|
420 |
2024-05-08 |
Дзямчук Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-08 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
|
|
|