1601 |
2024-02-22 |
Куш Валерый Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
1602 |
2024-02-22 |
Разумава Вікторыя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Бабко Л. П. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
1603 |
2024-02-22 |
Уласенка Андрэй Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-22 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1604 |
2024-02-21 |
Дудук Уладзіслаў Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Іванова С. П. |
Лепель |
|
|
|
1605 |
2024-02-21 |
Ціхановіч Марына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
1606 |
2024-02-21 |
Крышнёва Алена Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1607 |
2024-02-21 |
Замулка Віталь Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
1608 |
2024-02-21 |
Шпакевіч Вадзім Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Стаднік Ж. П. |
Столін, раённы |
|
|
|
1609 |
2024-02-21 |
Каралькова Кіра Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Ясковіч В. К. |
Горкі |
|
|
|
1610 |
2024-02-21 |
Міронаў Валерый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Ерафееў Е. Н. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1611 |
2024-02-21 |
Белліна Андрэй Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1612 |
2024-02-21 |
Аўчыннікаў Аляксандр Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Сергіенка Т. А. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
1613 |
2024-02-21 |
Ігнаценка Мікалай Паўлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1614 |
2024-02-21 |
Сазонаў Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Шведаў А. В. |
Магілёў |
|
|
|
1615 |
2024-02-21 |
Пастушэнка Максім Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Шведаў А. В. |
Магілёў |
|
|
|
1616 |
2024-02-21 |
Барысаў Мікалай Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
1617 |
2024-02-21 |
Шэўчык Ірына Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
1618 |
2024-02-21 |
Маркевіч Леанід Канстанцінавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Град А. Д. |
Лельчыцы |
|
|
|
1619 |
2024-02-21 |
Карабач Галіна Міхайлаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-21 |
Тодарава І. В. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
1620 |
2024-02-21 |
Сліжэўскі Аляксандр Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Хвалько С. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|