301 |
2024-05-22 |
Башкоў Вадзім Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-22 |
Брэган Е. А. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
302 |
2024-05-22 |
Драздоў Алег Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-22 |
Кручыніна І. А. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|
303 |
2024-05-22 |
Рандарэнка Аляксандр Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-22 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
304 |
2024-05-21 |
Наркевіч Дзяніс Уладзіміравіч |
м |
|
2024-05-21 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
24.54 |
305 |
2024-05-21 |
Самойлюк Аляксей Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-21 |
Сухадольская А.М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
306 |
2024-05-21 |
Смоліч Мацвей Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-21 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
307 |
2024-05-21 |
Маслаў Сяргей Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-21 |
Круголь І. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
308 |
2024-05-20 |
Вайцяховіч Антон |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/115266 |
309 |
2024-05-20 |
Яцэвіч Лілія |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/115266 |
310 |
2024-05-20 |
Грамадзянін Р |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
|
Гародня, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
311 |
2024-05-20 |
Грамадзянін Ж |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-20 |
|
Менск, Ленінскі |
14 сут. |
|
|
312 |
2024-05-20 |
Гудкоў Арцём Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Куроўскі Д. Г. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
313 |
2024-05-20 |
Чарнышова Галіна Чаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
314 |
2024-05-20 |
Мікша Дзяніс Альбіновіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
315 |
2024-05-20 |
Быстрова Вольга Яўгенаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
316 |
2024-05-20 |
Свірыд Арцём Вікенцьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Самасюк Л. Г. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
317 |
2024-05-20 |
Навуменак Андрэй Афанасьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
318 |
2024-05-20 |
Рабцаў Мікалай Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Грабоўская І. В. |
Віцебск |
|
|
|
319 |
2024-05-20 |
Гайдук Ілля Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
320 |
2024-05-20 |
Пяшко Аляксандр Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-20 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|