3001 |
2023-11-23 |
Палідавец Таццяна Валянцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
3002 |
2023-11-23 |
Брэчка Наталля Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
3003 |
2023-11-23 |
Турчына Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
3004 |
2023-11-23 |
Іназемцаў Антон Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
3005 |
2023-11-23 |
Карпей Іаланта Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
3006 |
2023-11-23 |
Дзічэнка Уладзімір Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Дварэцкая В.У. |
Асіповічы, раённы |
|
|
|
3007 |
2023-11-23 |
Рудзько Валерый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
3008 |
2023-11-23 |
Баршнякова Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
3009 |
2023-11-23 |
Гаўрылаў Гардзей Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
3010 |
2023-11-23 |
Грышкавец Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
3011 |
2023-11-23 |
Рыбак Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Мінчын В. Л. |
Светлагорск |
|
|
|
3012 |
2023-11-23 |
Буяк Дзяніс Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Свірыд Т.Н. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
3013 |
2023-11-23 |
Соладаў Ігар |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/113407 |
3014 |
2023-11-22 |
Пялінак Вячаслаў Мар'янавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-27 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
https://spring96.org/be/news/113407 |
3015 |
2023-11-22 |
Ашчэулава Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Паўлечка А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3016 |
2023-11-22 |
Анішчык Марына Мар'янаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Паўлечка А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3017 |
2023-11-22 |
Саламянка Аксана Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Паўлечка А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3018 |
2023-11-22 |
Храпавіцкая Юлія Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
3019 |
2023-11-22 |
Вайцяшонак Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Харошка А. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
3020 |
2023-11-22 |
Піскун Ева Дзмітраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Бягун В. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|