16621 |
2020-11-22 |
Аўласенка Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Кулік А.Д. |
Менск, Першамайскі |
8 сут. |
|
|
16622 |
2020-11-22 |
Жгароў Арцём |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Шаціла Сяргей |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
16623 |
2020-11-22 |
Рэйзіс Цімур |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Шаціла Сяргей |
Менск, Савецкі |
13 сут. |
|
|
16624 |
2020-11-22 |
Чаган Алег |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Мотыль Таццяна |
Менск, Маскоўскі |
13 сут. |
|
|
16625 |
2020-11-22 |
Бахцін Іван |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Бандарэнка Сьвятлана |
Менск, Маскоўскі |
|
|
Перанос |
16626 |
2020-11-22 |
Цімафееў Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Мотыль Таццяна |
Менск, Маскоўскі |
13 сут. |
|
|
16627 |
2020-11-22 |
Дамасевіч Кірыл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Кацэр Сяргей |
Менск, Маскоўскі |
|
|
Арышт |
16628 |
2020-11-22 |
Сцепчанка Уладзімір |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Кацэр Сяргей |
Менск, Маскоўскі |
|
|
Арышт |
16629 |
2020-11-22 |
Сінкевіч Г. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Кацэр Сяргей |
Менск, Маскоўскі |
|
|
Арышт |
16630 |
2020-11-22 |
Кухта Мікіта |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Волк Аляксандр |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
16631 |
2020-11-22 |
Шпак І. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Шут Ю.С. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
16632 |
2020-11-22 |
Лаўкоў Уладзімір |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
16633 |
2020-11-22 |
Кучарэнка Таццяна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Трусевіч М.Л. |
Менск, Першамайскі |
15 сут. |
|
|
16634 |
2020-11-22 |
Мастыка Сяргей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Пірожнікава Тацьцяна |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
16635 |
2020-11-22 |
Рамановіч Аляксандр |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
16636 |
2020-11-22 |
Залазаеў П.Е. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Шабуня Вікторыя |
Менск, Цэнтральны |
13 сут. |
|
|
16637 |
2020-11-22 |
Шапавалаў Руслан |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Шоцік Т. |
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
16638 |
2020-11-22 |
Каляда Вячаслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Карсюк Д.С. |
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
16639 |
2020-11-22 |
Тумаш Вячаслаў |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Макарэвіч М.В. |
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
16640 |
2020-11-22 |
Стральцоў М.В. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-23 |
Залуцкая І.В. |
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|