4681 |
2023-02-13 |
Лявонаў Леанід Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-13 |
Шчэрба Ю. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4682 |
2023-02-13 |
Палякоў Максім Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-13 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
4683 |
2023-02-10 |
Клімовіч Мікалай |
м |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-02-10 |
Бачыла Андрэй |
Пінск |
|
111,00 руб. |
https://spring96.org/be/news/110754 |
4684 |
2023-02-10 |
Сідарэнка Міхаіл |
м |
|
2023-02-10 |
|
Берасьце, раённы |
3 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110754 |
4685 |
2023-02-10 |
Каско Аляксандра |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Талашка Мікалай |
Ваўкавыск, раённы |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110877 |
4686 |
2023-02-10 |
Дзерыч Уладзімір Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Прыхожка Г.С. |
Камянец, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
4687 |
2023-02-10 |
Баранцаў Дзмітрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Мацкевіч А. А. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
4688 |
2023-02-10 |
Васіленка Наталля Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Кукліна Т. С. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
4689 |
2023-02-10 |
Бурак Юрый Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Марцулевіч Я. С. |
Полацак, раённы |
|
|
|
4690 |
2023-02-10 |
Журкоў Юрый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Каўбеня В. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
4691 |
2023-02-10 |
Пашукевіч Павел Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Дуброўскі В. І. |
Дзятлава |
|
|
|
4692 |
2023-02-10 |
Сабалеўская Юлія Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Лукашэвіч Д. Г. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
4693 |
2023-02-10 |
Сіцько Арцём Віктаравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-02-10 |
Крэпская Ю. В. |
Менск, Фрунзенскі |
11 сут. |
|
|
4694 |
2023-02-10 |
Вільчыцкі Вадзім Дзмітрыевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-10 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
4695 |
2023-02-10 |
Астроўскі Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
4696 |
2023-02-10 |
Азломец Мікалай Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Пляшэня Н. Б. |
Любань, раённы |
|
|
|
4697 |
2023-02-10 |
Пятух Андрэй Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
4698 |
2023-02-10 |
Нікалаеў Уладзіслаў Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Блоцкі Ю. М. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
4699 |
2023-02-10 |
Стэфановіч Аляксандр Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Кацапава С. М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
4700 |
2023-02-10 |
Бондар Кацярына Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-10 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|