2781 |
2023-12-04 |
Грамадзянін Т |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
2782 |
2023-12-04 |
Грамадзянін Г |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
|
Гомель, Чыгуначны |
15 сут. |
|
|
2783 |
2023-12-04 |
Грамадзянін Л |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-04 |
|
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
2784 |
2023-12-04 |
Грамадзянін А |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-04 |
|
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
2785 |
2023-12-04 |
Хацкова Таццяна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2786 |
2023-12-04 |
Калашнік Тарас Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Ратнікава А. Е. |
Магілёў |
|
|
|
2787 |
2023-12-04 |
Чыкун Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2788 |
2023-12-04 |
Казубанаў Яўген Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
2789 |
2023-12-04 |
Раховіч Андрэй Альбертавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2790 |
2023-12-04 |
Пастухоў Андрэй Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2791 |
2023-12-04 |
Фрыдман Барыс Віленавіч |
м |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-12-04 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
10 б.в. 370,00 руб. |
|
2792 |
2023-12-04 |
Лапіцкі Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
2793 |
2023-12-04 |
Сянкевіч Артур Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-04 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
2794 |
2023-12-04 |
Гусеў Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
10 сут. |
|
|
2795 |
2023-12-04 |
Шушкіна Іна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Маляўка М. Е. |
Гародня |
|
|
|
2796 |
2023-12-04 |
Краўчанка Арцём Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
10 сут. |
|
|
2797 |
2023-12-04 |
Таўрэль Сяргей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
2798 |
2023-12-04 |
Фянько Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
2799 |
2023-12-04 |
Лявончык Іна Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
2800 |
2023-12-04 |
Агеенкаў Аляксандр Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-04 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|