4721 |
2023-06-01 |
Грамадзянін Б |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Астравец |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4722 |
2023-06-01 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Астравец |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
4723 |
2023-06-01 |
Грамадзянін М |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Лунінец |
7 сут. |
|
|
4724 |
2023-06-01 |
Грамадзянін В |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-01 |
|
Ворша, раённы |
3 сут. |
|
|
4725 |
2023-06-01 |
Грамадзянін П |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Ворша, раённы |
5 сут. |
|
|
4726 |
2023-06-01 |
Грамадзянка К |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
|
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
4727 |
2023-06-01 |
Шнітко Юрый Феадосьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4728 |
2023-06-01 |
Сасулёў Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Гурынава А. Д. |
Гародня |
|
|
|
4729 |
2023-06-01 |
Новікаў Арцём Юр'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-01 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
13 сут. |
|
|
4730 |
2023-06-01 |
Іваньковіч Кацярына Аляксандраўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
4731 |
2023-06-01 |
Шаўцоў Аляксандр Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-01 |
Дзергачоў А. А. |
Полацак, раённы |
|
|
|
4732 |
2023-06-01 |
Шуткин Дзмітрый Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
4733 |
2023-06-01 |
Арэх Ігар Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Нициевская Е. С. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
4734 |
2023-06-01 |
Паруліс Валерый Францавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
3 сут. |
|
|
4735 |
2023-06-01 |
Ахацімскі Дзмітрый Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
4736 |
2023-06-01 |
Тычынскі Уладзімір Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Селядцова А. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
4737 |
2023-06-01 |
Кучкова Інэса Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Тараканаў А. М. |
Шклоў, раённы |
|
|
|
4738 |
2023-06-01 |
Атрахімёнак Маргарыта Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-01 |
Качагарава Т. В. |
Дрыбін |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
4739 |
2023-05-31 |
Стасева Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-31 |
Матыль Т. Я. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
4740 |
2023-05-31 |
Конозобко Максім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-05-31 |
Ражманава Е. Н. |
Крычаў |
|
|
|