2221 |
2024-01-16 |
Серафімовіч Людміла Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Гулевіч Г. Н. |
Сьветлагорск |
|
|
|
2222 |
2024-01-16 |
Гарэлік Дзмітрый Абрамовіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2223 |
2024-01-16 |
Галаганава Валерыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2224 |
2024-01-16 |
Грышчук Іван Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Град А. Д. |
Лельчыцы |
|
|
|
2225 |
2024-01-16 |
Тамашэвіч Вячаслаў Мітрафанавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-16 |
Барэйка Д. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
2226 |
2024-01-16 |
Буцько Алена Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Жук Л. К. |
Гародня |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
2227 |
2024-01-16 |
Расолька Надзея Анатольеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-16 |
Клімчук М. А. |
Менск, Ленінскі |
12 сут. |
|
|
2228 |
2024-01-16 |
Сідарок Ірына Мікалаеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-16 |
Клімчук М. А. |
Менск, Ленінскі |
|
|
|
2229 |
2024-01-16 |
Кудака Максім Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2230 |
2024-01-16 |
Адзінец Андрэй Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Рубашэўская Л.Н. |
Жабінка, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
2231 |
2024-01-16 |
Ільючык Дзмітрый Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
2232 |
2024-01-16 |
Борсук Алена Вільгельмаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Максімавіч Н. Ф. |
Паставы, раённы |
|
|
|
2233 |
2024-01-16 |
Запольская Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
2234 |
2024-01-16 |
Іаскевіч Анастасія Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Гурын Р. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
2235 |
2024-01-16 |
Казімерчык Андрэй Уладзіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Цыунчык Д. В. |
Сьвіслач, раённы |
|
|
|
2236 |
2024-01-16 |
Хілько Наталля Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Зінкевіч Л. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
2237 |
2024-01-16 |
Ганісеўская Юлія Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-16 |
Калацей Г. С. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
2238 |
2024-01-16 |
Коршун Віталь |
м |
|
|
|
Баранавічы |
|
|
https://spring96.org/be/news/113989 |
2239 |
2024-01-15 |
Грамадзянін П |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-15 |
|
Ашмяны |
|
25 б.в. 1 000,00 руб. |
|
2240 |
2024-01-15 |
Грамадзянка Ч |
ж |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2024-01-15 |
|
Наваградак, раённы |
|
15 б.в. 600,00 руб. |
|