5521 |
2023-04-03 |
Гардзіевіч Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Гасцеева А. М. |
Нясьвіж, раённы |
|
|
|
5522 |
2023-04-03 |
Гардзіевіч Аляксей Часлававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Гвозд Д. А. |
Нясьвіж, раённы |
|
|
|
5523 |
2023-04-03 |
Дэмбоўскі Алег Уладзіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Елавая Е. М. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
5524 |
2023-04-03 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
5525 |
2023-04-03 |
Каваленка Сяргей Эдуардавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Малюкова В. В. |
Рагачоў, раённы |
15 сут. |
|
|
5526 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Л |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
5527 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Л |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Менск, Маскоўскі |
10 сут. |
|
|
5528 |
2023-04-03 |
Міхееў Анатоль Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-05 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5529 |
2023-04-03 |
Мароз Ніна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Балябін А. В. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
5530 |
2023-04-03 |
Аленская Інэса Вітальеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Шут Ю.С. |
Менск, Ленінскі |
|
|
|
5531 |
2023-04-03 |
Пургін Раман Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5532 |
2023-04-03 |
Райко Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
5533 |
2023-04-03 |
Сажыч Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5534 |
2023-04-03 |
Семянюк Аляксандр Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
15 б.в. 555,00 руб. |
|
5535 |
2023-04-03 |
Томка Сяргей Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
5536 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Ш |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-03 |
|
Браслаў, Браслаўскі |
14 сут. |
|
|
5537 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
|
Гомель, Савецкі |
15 сут. |
|
|
5538 |
2023-04-03 |
Шкілюк Віталь Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
5539 |
2023-04-03 |
Штэрмер Валянцін Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-03 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
10 сут. |
|
|
5540 |
2023-04-03 |
Грамадзянін Я |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-03 |
|
Віцебск, раённы |
|
10 б.в. 370,00 руб. |
|