3721 |
2023-04-21 |
Пашковіч Ігар Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-21 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
3722 |
2023-04-21 |
Прахарэнка Руслан Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Акулава Т. В. |
Нароўля, раённы |
|
|
|
3723 |
2023-04-21 |
Сазановіч Раман Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Самасюк Л. Г. |
Гародня |
|
|
|
3724 |
2023-04-21 |
Санько Ігар Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
3725 |
2023-04-21 |
Сінкевіч Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-21 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
3726 |
2023-04-21 |
Скамарох Дзмітрый Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
3727 |
2023-04-21 |
Ціхамірава Людміла Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
3728 |
2023-04-21 |
Чапялевіч Максім Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3729 |
2023-04-21 |
Чубінская Інэса Фёдараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Тарасевіч А. Р. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
3730 |
2023-04-21 |
Шаркова Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
3731 |
2023-04-21 |
Шарох Анатоль Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3732 |
2023-04-21 |
Юркоў Павел Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
3733 |
2023-04-20 |
Валіеў Аляксандр Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
5 сут. |
|
|
3734 |
2023-04-20 |
Глінскі Юрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3735 |
2023-04-20 |
Дабрахотаў Юрый Аляксеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-04-20 |
Кацэр С. А. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
3736 |
2023-04-20 |
Дулгеру Анастасія Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
3737 |
2023-04-20 |
Каранкевіч Данііл Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Кулік А. Д. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
3738 |
2023-04-20 |
Кулёнак Карына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
3739 |
2023-04-20 |
Малышэўскі Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Жытко І. А. |
Пружаны |
15 сут. |
|
|
3740 |
2023-04-20 |
Плыткевіч Сяргей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-20 |
Палякова В.М. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|