2981 |
2023-11-24 |
Ляліхава Наталля Леанідаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Чараповіч С. І. |
Менск, Першамайскі |
|
|
|
2982 |
2023-11-24 |
Малак Генадзь Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
2983 |
2023-11-24 |
Яскулд Аксана Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Цыунчык Д. В. |
Сьвіслач, раённы |
|
|
|
2984 |
2023-11-24 |
Гурыновіч Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-11-24 |
Тарасюк А. Л. |
Слуцк, раённы |
|
|
|
2985 |
2023-11-24 |
Місіюк Дзяніс Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
2986 |
2023-11-24 |
Язэпаў Максім Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2987 |
2023-11-24 |
Яшчанка Аляксей Уладзіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2988 |
2023-11-24 |
Канеўскі Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2989 |
2023-11-24 |
Лукомская Людміла Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Казачак В. А. |
Гомель |
|
|
|
2990 |
2023-11-24 |
Капылец Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Сяргеевіч Н.У. |
Гомель |
|
|
|
2991 |
2023-11-24 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113432 |
2992 |
2023-11-24 |
Лосеў Расціслаў |
м |
|
|
|
Магілёў |
|
|
https://spring96.org/be/news/113432 |
2993 |
2023-11-24 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
Рэчыца |
|
|
https://spring96.org/be/news/113432 |
2994 |
2023-11-23 |
Лапкоўская Ірына Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2995 |
2023-11-23 |
Вайцешык Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Беразюк С. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
2996 |
2023-11-23 |
Козел Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
2997 |
2023-11-23 |
Бушуноў Максім Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-23 |
Цыганкова А. М. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
2998 |
2023-11-23 |
Раманчук Анатоль Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2999 |
2023-11-23 |
Міхневіч Ганна Тадэвушаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кошко І. Л. |
Ліда, раённы |
|
|
|
3000 |
2023-11-23 |
Вароніч Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|