41 |
2024-02-27 |
Барысенка Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-27 |
Гаўрыленка М. А. |
Брагін, раённы |
|
|
|
42 |
2024-02-27 |
Сакалоўскі Дзмітрый Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-27 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
43 |
2024-02-26 |
Коўшык Міхаіл Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
44 |
2024-02-26 |
Миходёнок Наталля Ігараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Рахманенка Т. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
45 |
2024-02-26 |
Пыцькіна Наталля Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Андросенка В. І. |
Магілёў |
|
|
|
46 |
2024-02-26 |
Ганчар Аркадзь Якаўлевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Застаўнецкая Т.Н. |
Гомель, раённы |
|
|
|
47 |
2024-02-26 |
Навуменка Святлана Эдуардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Болатаў А. В. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
48 |
2024-02-26 |
Курцідзі Марына Рамуальдаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Пронько С. А. |
Гародня |
|
|
|
49 |
2024-02-26 |
Карасцялёў Аляксандр Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
50 |
2024-02-26 |
Шкаленка Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
51 |
2024-02-26 |
Разумава Вікторыя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Бабко Л. П. |
Магілёў |
|
|
|
52 |
2024-02-26 |
Цацура Валянціна Іванаўна |
ж |
19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2024-02-26 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
53 |
2024-02-26 |
Козыраў Канстанцін Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
54 |
2024-02-26 |
Дрынеўскі Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Чорная А. Л. |
Жыткавічы, раённы |
|
|
|
55 |
2024-02-26 |
Сінкевіч Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
56 |
2024-02-26 |
Белабокі Віталь Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сяргейка Н.А. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
57 |
2024-02-26 |
Каташэвіч Сяргей Васільевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-26 |
Кавалевіч Д. І. |
Бяроза |
|
|
|
58 |
2024-02-26 |
Стаюнічаў Канстанцін Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Карсюк Д. С. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
59 |
2024-02-26 |
Бурлевіч Іван Данілавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
60 |
2024-02-26 |
Крыцкі Барыс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-26 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|