501 |
2024-05-03 |
Таспаеў Станіслаў Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-03 |
Шутко А. А. |
Мядзель |
|
|
|
502 |
2024-05-03 |
Сергеенка Анатоль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
503 |
2024-05-03 |
Муравіцкая Алена Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Заруба Т.Н. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|
504 |
2024-05-03 |
Сакалоўскі Аляксандр Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Буглак М. М. |
Мазыр |
|
|
|
505 |
2024-05-03 |
Дзярэг Аляксандра Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Церахава А. К. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
506 |
2024-05-03 |
Нікіцін Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
507 |
2024-05-03 |
Тарановіч Аляксандр Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Каралевіч А. В. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
508 |
2024-05-03 |
Радзівончык Тамара Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
509 |
2024-05-03 |
Канапелькін Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
510 |
2024-05-03 |
Камчанка Віталь Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
511 |
2024-05-03 |
Ладошын Аляксей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Кніжонак Г.С. |
Мазыр |
|
|
|
512 |
2024-05-03 |
Цітко Міхаіл Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Клімовіч І. С. |
Пінск |
|
|
|
513 |
2024-05-03 |
Падлужная Наталля Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Карабан Р.Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
514 |
2024-05-03 |
Новікаў Аляксей Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Іванюценка С. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
515 |
2024-05-03 |
Шляхата Вячаслаў Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
Клімовіч І. С. |
Пінск |
|
|
|
516 |
2024-05-03 |
Казлоў Дзмітрый Георгіевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-05-03 |
Палулех Т.Ф. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
517 |
2024-05-03 |
Грамадзянін Ш |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
|
Ліда, раённы |
5 сут. |
|
|
518 |
2024-05-03 |
Грамадзянін Д |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
|
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
519 |
2024-05-03 |
Грамадзянін В |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
|
Ашмяны |
|
|
|
520 |
2024-05-03 |
Грамадзянін Л |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-05-03 |
|
Наваградак, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|