1021 |
2024-04-03 |
Гірыч Аксана Сцяпанаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1022 |
2024-04-03 |
Чабан Алег Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Пазняк В. В. |
Гародня |
|
|
|
1023 |
2024-04-03 |
Антоненка Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Кот А. А. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1024 |
2024-04-03 |
Асадчы Яўген Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2024-04-03 |
Гулешова Е. І. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
1025 |
2024-04-03 |
Карповіч Руслан Васільевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-04-03 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1026 |
2024-04-03 |
Галалобаў Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Бруцкая-Стемпковская Т. Г. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1027 |
2024-04-03 |
Раковіч Ян Вітальевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Малашанка А. П. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
1028 |
2024-04-03 |
Петушкова Дзіна Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Тараканаў А. М. |
Шклоў, раённы |
|
|
|
1029 |
2024-04-03 |
Шыла Аляксандр Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Мельнік Е. В. |
Пінск |
|
|
|
1030 |
2024-04-03 |
Хомчанка Ігар Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
1031 |
2024-04-03 |
Інкаўцоў Сяргей Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1032 |
2024-04-03 |
Ярашук Андрэй Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1033 |
2024-04-03 |
Лаленка Іван Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1034 |
2024-04-03 |
Старавойтава Наталля Яўгенаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
10 б.в. 400,00 руб. |
|
1035 |
2024-04-03 |
Мазоль Ілля Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1036 |
2024-04-03 |
Грамадзянін А |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
|
Кобрын |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
1037 |
2024-04-03 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
|
Гародня, Кастрычніцкі |
|
30 б.в. 1 200,00 руб. |
|
1038 |
2024-04-03 |
Грамадзянка А |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-04-03 |
|
Сьвіслач, раённы |
|
20 б.в. 800,00 руб. |
|
1039 |
2024-04-03 |
Карпянкоў Мікалай |
м |
|
|
|
Наваполацак |
|
|
https://spring96.org/be/news/114897 |
1040 |
2024-04-02 |
Грук Лідзія |
ж |
|
|
|
Драгічын |
|
|
https://spring96.org/be/news/114880 |