1201 |
2023-12-08 |
Высоцкі Уладзімір Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Бародзіч А. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
1202 |
2023-12-08 |
Верабей Максім Валер'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-08 |
Місюк А. В. |
Мядзель |
|
|
|
1203 |
2023-12-08 |
Капуста Людміла Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Пракопчык А. Б. |
Браслаў, Браслаўскі |
|
|
|
1204 |
2023-12-08 |
Арэхаў Арцём Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|
1205 |
2023-12-08 |
Суднік Юрый Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1206 |
2023-12-08 |
Ткач Дзяніс Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1207 |
2023-12-08 |
Вяснянка Тарас Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Крывела Д. В. |
Чэрвень, раённы |
|
|
|
1208 |
2023-12-08 |
Некрашэвіч Анатоль Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Папова А. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1209 |
2023-12-08 |
Радзівонаў Сяргей Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
1210 |
2023-12-08 |
Міскіна Анастасія Юльянаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
1211 |
2023-12-08 |
Рукша Дзмітрый Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Маляўка М. Е. |
Гародня |
|
|
|
1212 |
2023-12-08 |
Лапіцкі Андрэй Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Зінчук А. А. |
Навабеліца, раённы |
|
|
|
1213 |
2023-12-08 |
Давідовіч Пётр Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-08 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1214 |
2023-12-08 |
Курганская Ганна Сцяпанаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1215 |
2023-12-08 |
Кобец Валерыя Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
1216 |
2023-12-08 |
Карловіч Валянціна Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Сусла А. С. |
Гомель, раённы |
|
|
|
1217 |
2023-12-08 |
Юхнік Леанід Янавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
7 сут. |
|
|
1218 |
2023-12-08 |
Мазураў Раман Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
1219 |
2023-12-08 |
Рачкоўская Наталля Валер'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-12-08 |
Лаўранюк Т. В. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
1220 |
2023-12-08 |
Новікаў Аляксандр Генадзевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-12-08 |
Штуро Р. І. |
Полацак, раённы |
|
|
|