4381 |
2023-06-28 |
Лявіцкая Надзея Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-28 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4382 |
2023-06-28 |
Меленец Марыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-28 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4383 |
2023-06-28 |
Макусь Алена Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-28 |
Ластоўскі І. С. |
Гародня |
|
|
|
4384 |
2023-06-28 |
Дрындрожык Уладзімір Валер'евіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-28 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
4385 |
2023-06-27 |
Драгун Сяргей |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/112060 |
4386 |
2023-06-27 |
Ратайка Арцём Уладзіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-27 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
4387 |
2023-06-27 |
Патапаў Андрэй Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-27 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
4388 |
2023-06-27 |
Шалупін Віталь Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-27 |
Барысавец Н.І. |
Талачын |
|
|
|
4389 |
2023-06-27 |
Свірыдаў Віталь Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-27 |
Ясенка М.М. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
4390 |
2023-06-27 |
Жагла Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-27 |
Сусла А. С. |
Гародня |
|
|
|
4391 |
2023-06-27 |
Шчэрба Вікторыя Яўгенаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-27 |
Сусла А. С. |
Гародня |
|
|
|
4392 |
2023-06-27 |
Слуцкая Людміла Паўлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-28 |
Палулех Т.Ф. |
Менск, Фрунзенскі |
13 сут. |
|
04.11.1970 г.н. |
4393 |
2023-06-26 |
Чыж Віктар Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Аліферук М. В. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
4394 |
2023-06-26 |
Родцэвіч Яўген Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Стаднік Ж. П. |
Столін, раённы |
|
|
|
4395 |
2023-06-26 |
Лявянкоў Вячаслаў Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
4396 |
2023-06-26 |
Лаўрыновіч Вольга Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Табола А. Г. |
Шаркаўшчына, раённы |
|
|
|
4397 |
2023-06-26 |
Грыбоўскі Юрый Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4398 |
2023-06-26 |
Угніч Дзмітрый Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4399 |
2023-06-26 |
Дацэнка Алег Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-26 |
Пятровіч А. Г. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
4400 |
2023-06-26 |
Гасянкоў Андрэй Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-26 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|