1141 |
2024-03-25 |
Рудзянец Андрэй Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-25 |
Васюк Д. М. |
Лепель |
|
|
|
1142 |
2024-03-24 |
Ніканаў Уладзімір |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/114839 |
1143 |
2024-03-23 |
Волкава Іна |
ж |
|
2024-03-23 |
|
Жлобін |
|
|
https://spring96.org/be/news/114839 |
1144 |
2024-03-23 |
Лісны Леанід |
м |
|
2024-03-23 |
|
Жлобін |
|
|
https://spring96.org/be/news/114839 |
1145 |
2024-03-23 |
Леоненка Марыя |
ж |
|
2024-03-23 |
|
Жлобін |
|
|
https://spring96.org/be/news/114839 |
1146 |
2024-03-23 |
Панамароў Дзмітрый |
м |
|
2024-03-23 |
|
Гомель |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/114839 |
1147 |
2024-03-22 |
Шаранда Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Новікава Л. В. |
Магілёў |
|
|
|
1148 |
2024-03-22 |
Коваль Віктар Андрэевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Сівец І. І. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
1149 |
2024-03-22 |
Дашкіна Бэла Ірыкаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1150 |
2024-03-22 |
Іцакова Анастасія Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1151 |
2024-03-22 |
Справцева Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1152 |
2024-03-22 |
Паплаўскі Андрэй Пятровіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-03-22 |
Кандратовіч І. Г. |
Стоўбцы, раённы |
|
|
|
1153 |
2024-03-22 |
Сіневіч Алег Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Сіз А. Н. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1154 |
2024-03-22 |
Сячко Марына Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Буглак М. М. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1155 |
2024-03-22 |
Пісарэнка Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1156 |
2024-03-22 |
Жораў Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Баліко В. І. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
1157 |
2024-03-22 |
Гінько Іна Сямёнаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
1158 |
2024-03-22 |
Мыслік Крысціна Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Волкава Т. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1159 |
2024-03-22 |
Філінскі Віталь Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
1160 |
2024-03-22 |
Ракевіч Дзмітрый Канстанцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-03-22 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|