4221 |
2023-07-20 |
Палічэйка Аксана Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4222 |
2023-07-20 |
Горбач Алена Антонаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Фёдаравіч В. К. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4223 |
2023-07-20 |
Рыдэль Ала Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Мацук В. А. |
Ліда, раённы |
|
|
|
4224 |
2023-07-20 |
Пашчук Людміла Алегаўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-07-20 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
4225 |
2023-07-20 |
Татарына Ала Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-20 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4226 |
2023-07-19 |
Крывуць Сяргей Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
4227 |
2023-07-19 |
Крывулец Вольга Мікалаевіч |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
4228 |
2023-07-19 |
Карабанюк Юрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
4229 |
2023-07-19 |
Серакоў Яўген Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4230 |
2023-07-19 |
Каспяровіч Яўген Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
4231 |
2023-07-19 |
Корхіна Зоя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Казачак В. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4232 |
2023-07-19 |
Самойла Юлія Станіславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Леўсік А. Б. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4233 |
2023-07-19 |
Мірашнічэнка Крысціна Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Галубовіч М. Л. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4234 |
2023-07-19 |
Саладоўнікаў Сямён Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Тарабуева Т. В. |
Бабруйск, раённы |
|
|
|
4235 |
2023-07-19 |
Тысевіч Юлія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Бягун В. В. |
Гомель, раённы |
|
|
|
4236 |
2023-07-19 |
Кавалёнак Дзмітрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4237 |
2023-07-19 |
Кананенка Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-07-19 |
Бягун В. В. |
Гомель, раённы |
|
|
|
4238 |
2023-07-19 |
Стальмашэўская Аксана Генадзьеўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-07-19 |
Смалякова І. В. |
Віцебск |
|
|
|
4239 |
2023-07-19 |
Кулеш Сяргей |
м |
|
|
|
Дзяржынск |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112265 |
4240 |
2023-07-19 |
Курыла Кірыл |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/112265 |