5901 |
2023-03-13 |
Батыршын Аляксей Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
5902 |
2023-03-13 |
Нажаеў Ігар Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Зінчук А. А. |
Гомель, Навабелецкі |
|
|
|
5903 |
2023-03-13 |
Траціннікаў Рыгор Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
2 сут. |
|
|
5904 |
2023-03-13 |
Буткоўскі Дзмітрый Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Бабыроў В. С. |
Рэчыца, раённы |
|
25 б.в. 925,00 руб. |
|
5905 |
2023-03-13 |
Кузін Аляксандр Мікалаевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5906 |
2023-03-13 |
Некрашэвіч Марыя Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5907 |
2023-03-13 |
Куршук Дзяніс Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Блізнюк Ю. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
5908 |
2023-03-13 |
Трапін Іван Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-13 |
Есьман В. А. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
5909 |
2023-03-13 |
Грышкевіч Ганна Аркадзьеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Іглікаў І. І. |
Менск, раённы |
|
|
|
5910 |
2023-03-13 |
Тупіцын Андрэй Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Латышоў А. А. |
Крычаў |
|
|
|
5911 |
2023-03-13 |
Роўскі Дзяніс Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-13 |
Курпачэнка М. С. |
Магілёў, раённы |
|
|
|
5912 |
2023-03-12 |
Зубарава Алена |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111045 |
5913 |
2023-03-11 |
Дубініна Алёна |
ж |
|
|
|
Гомель |
|
|
https://spring96.org/be/news/111045 |
5914 |
2023-03-10 |
Пруднікаў Уладзімір |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/111045 |
5915 |
2023-03-10 |
Сініца Андрэй |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-15 |
Гормаш Е. С. |
Бабруйск, раённы |
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111067 |
5916 |
2023-03-10 |
Залатарэўскі Віктар |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111232 |
5917 |
2023-03-10 |
Грамадзянка В |
ж |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-10 |
|
Магілёў |
10 сут. |
|
|
5918 |
2023-03-10 |
Грамадзянін К |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-10 |
|
Гомель, Чыгуначны |
15 сут. |
|
|
5919 |
2023-03-10 |
Грамадзянін Г |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-10 |
|
Глыбокае, раённы |
15 сут. |
|
|
5920 |
2023-03-10 |
Грамадзянін Л |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-10 |
|
Менск, Маскоўскі |
13 сут. |
|
|