1641 |
2024-02-19 |
Зельманчук Наталля Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
|
|
1642 |
2024-02-19 |
Кахно Сяргей Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
1643 |
2024-02-19 |
Салавей Андрэй Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
1644 |
2024-02-19 |
Калягін Уладзімір Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1645 |
2024-02-19 |
Майкоў Ягор Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1646 |
2024-02-19 |
Клабук Аляксандр Якаўлевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
1647 |
2024-02-19 |
Нікулін Яўген Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Буднік Н.У. |
Ляхавічы |
|
|
|
1648 |
2024-02-19 |
Радына Вадзім Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
1649 |
2024-02-19 |
Кошчанка Антон Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1650 |
2024-02-19 |
Сінельнік Аляксандр Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
1651 |
2024-02-19 |
Беліна Андрэй Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
1652 |
2024-02-19 |
Шумскі Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
1653 |
2024-02-19 |
Грамадзянка Г |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
1654 |
2024-02-19 |
Грамадзянка С |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
1655 |
2024-02-17 |
Грамадзянін Ч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-17 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
1656 |
2024-02-16 |
Сідар Максім Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Сянько В. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1657 |
2024-02-16 |
Кетрыс Юлія Эдвардаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Емяльянавіч Т. В. |
Ашмяны |
|
|
|
1658 |
2024-02-16 |
Аблажэвіч Іна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1659 |
2024-02-16 |
Калякіна Вольга Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
1660 |
2024-02-16 |
Нікіценка Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-16 |
Кармановіч С. І. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|