4461 |
2023-06-20 |
Лабец Сяргей Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
|
|
4462 |
2023-06-20 |
Галаўко Дзяніс Сяргеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-06-20 |
Калубака П. П. |
Менск, Фрунзенскі |
13 сут. |
|
|
4463 |
2023-06-20 |
Дударчык Ігар Ігаравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-06-20 |
Скуратовіч А. А. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
4464 |
2023-06-20 |
Грынцэвіч Ірына Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-20 |
Пятрова А. А. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
4465 |
2023-06-20 |
Болбат Валянціна Васільеўна |
ж |
|
2023-06-20 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
30 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/112002 |
4466 |
2023-06-19 |
Калтун Дзяніс Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Круковіч А. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
4467 |
2023-06-19 |
Дзмітрук Юрый Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
4468 |
2023-06-19 |
Кашкан Аляксандр Яўгенавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
4469 |
2023-06-19 |
Салаўёў Арцём Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
4470 |
2023-06-19 |
Казлоў Уладзімір Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Карабліна Н.У. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
4471 |
2023-06-19 |
Фралоў Віталь Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
|
|
4472 |
2023-06-19 |
Белавусаў Мікіта Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
4473 |
2023-06-19 |
Маркевіч Вера Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
15 сут. |
|
|
4474 |
2023-06-19 |
Баллыева Алена Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4475 |
2023-06-19 |
Ушацкі Міхаіл Леанідавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Хіхол Р. Э. |
Карэлічы |
|
|
|
4476 |
2023-06-19 |
Судас Аляксандр Максімавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Шаціла С. В. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
4477 |
2023-06-19 |
Жук Алена Уладзіміраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-19 |
Сарахман О. Д. |
Узда, раённы |
|
|
|
4478 |
2023-06-19 |
Мазур Ігар Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Азаранка А. В. |
Клімавічы |
|
|
|
4479 |
2023-06-19 |
Самакар Роберт Генрыхавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Азаранка А. В. |
Клімавічы |
|
|
|
4480 |
2023-06-19 |
Трушко Ганна Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-19 |
Жалудзеў В. А. |
Быхаў, раённы |
|
|
|