2141 |
2024-01-23 |
Піўчанка Анатоль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Царыкаў В. М. |
Віцебск, Кастрычніцкі |
|
|
|
2142 |
2024-01-23 |
Лебедзеў Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Жук Е. С. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
2143 |
2024-01-23 |
Ганчароў Яўген Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2144 |
2024-01-23 |
Лапкін Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2145 |
2024-01-23 |
Енютин Дзмітрый Паўлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
2146 |
2024-01-23 |
Давідчук Мікалай Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
2147 |
2024-01-23 |
Казулька Яўген Сцяпанавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
2148 |
2024-01-23 |
Языкоў Антон Раманавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
2149 |
2024-01-23 |
Барысевіч Юрый Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
2150 |
2024-01-23 |
Скуратовіч Крысціна Віктараўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-01-23 |
Місюк А. В. |
Мядзель |
|
|
|
2151 |
2024-01-23 |
Пукава Вікторыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Іванова С. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
2152 |
2024-01-23 |
Барута Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2153 |
2024-01-23 |
Поух Вікторыя Вячаславаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2154 |
2024-01-23 |
Дзянейка Яўген Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
2155 |
2024-01-23 |
Кірыленка Вікторыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Рубахава С. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
2156 |
2024-01-23 |
Рымко Раман Антонавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Пятровіч А. Г. |
Шчучын, раённы |
|
|
|
2157 |
2024-01-23 |
Чорная Наталля Андрэеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2158 |
2024-01-23 |
Краўчук Іван Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Шкель А. П. |
Камянец, раённы |
|
|
|
2159 |
2024-01-23 |
Дубініч Таццяна Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-01-23 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
2160 |
2024-01-23 |
Адамовіч Марына |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/114080 |