5601 |
2023-03-29 |
Янушкевіч Павел Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы |
|
|
|
5602 |
2023-03-29 |
Закрэўскі Антон Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-29 |
Траццякова Н.М. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
5603 |
2023-03-29 |
Парцянка Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5604 |
2023-03-29 |
Плюто Сяргей Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
5605 |
2023-03-29 |
Рубанік Віктар Яўстаф'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
5606 |
2023-03-29 |
Лосеў Аляксей Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5607 |
2023-03-29 |
Кубышкін Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
5608 |
2023-03-29 |
Марозава Вікторыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
5609 |
2023-03-29 |
Белая Наталля Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Бабыроў В. С. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
5610 |
2023-03-28 |
Лябедзька Арцём |
м |
|
2023-03-29 |
|
|
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111232 |
5611 |
2023-03-27 |
Горава Аліна |
м |
|
|
|
Магілёў, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111232 |
5612 |
2023-03-27 |
Пашкевіч Генадзь Міхайлавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-27 |
Каліна С. І. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
5613 |
2023-03-27 |
Ігнацюк Аляксандр Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Мельнік Е. В. |
Пінск |
|
|
|
5614 |
2023-03-27 |
Давідзенка Марыя Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Стаднік Ж. П. |
Столін, раённы |
|
|
|
5615 |
2023-03-27 |
Драня Юлія Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Насеня С.Н. |
Столін, раённы |
|
|
|
5616 |
2023-03-27 |
Куракова Марыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Царыкаў В. М. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
5617 |
2023-03-27 |
Буймаў Канстанцін Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Юрчанка М. Г. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5618 |
2023-03-27 |
Багданаў Віталь Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-27 |
Урбан Ю. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
5619 |
2023-03-27 |
Ламан Таццяна Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
5620 |
2023-03-27 |
Забароўскі Уладзімір Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-27 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|